وندیِ ردولوت برای اولین بار از زمانی که مجروح شده بود به اینستاگرام برگشت تا از طرفدارنش تشکر کنه!💙

وندیِ ردولوت به اینستاگرام بازگشت! 🎉

وندی 21اُم فوریه ، در اکانت شخصی اینستاگرامش عکس هایی منتشر کرد و قدردانی خودش رو نسبت به رِوِلاو ها [ نامِ فن کلاب رسمیِ ردولوت ] نشون داد. 🔥

این اولین آپدیت اینستاگرام وندی پس از حدود 2 ماه بعد از 24 دسامبرِ 2019 بوده. 25 دسامبر ، وندی در تمرینِ 2019 SBS Gayo Daejeon جراحاتی در صورت و مچ دست و ران راست او وارد شد. او از تمام فعالیت های خودش کناره گیری کرده تا روی سلامتیش تمرکز کنه. ☹️

وندی در پیام خودش نه تنها از تبریک های تولدش تشکر کرد بلکه اطلاعاتی در مورد بهبودش به اشتراک گذاشت. او پیام های دلگرم کننده ای به زبان های کره ای و انگلیسی منتشر کرد:

" هپینس~

سلام ، وندیِ ردولوت هستم. مدتیه که گذشته درسته؟ سوپراریز شدید؟

فکر کنم که این اولین پست من توی این دوماه اخیره. ازتون خیلی ممنونم که تولدم که امروز 21 فوریه بود رو جشن گرفتید. و از نگرانی و عشقتون سپاسگزارم ، من دارم به خوبی بهبود پیدا میکنم و بهتر میشم. احساس میکنم که شوکه و نگرانتون کردم ، متاسفم. فوریه داره به پایان میرسه. زمان به نظر به آهستگی سپری میشه اما در عینِ حال سریعه.

رولاو هام ، همونطوری که در لایو اینستاگرامم گفتم ، من هیچ جایی نمیرم و اینجا خواهم بود. چون من برای کل زندگیم میخونم. پس سریعاً خوب میشم که شمارو هرچه سریعتر که در توانم باشه با سلامتی روی استیج ببینم! ازین به بعد ، هر روزتون رو به شادی سپری کنید!

رولاو ها من همیشه سپاسگزار و عاشقتون خواهم بود. دلم براتون خیلی تنگ شده. "

☆ Instagram Post (Wendy on Instagram: “Happiness~💚💜💗💛💙 안녕하세요 레드벨벳의 웬디입니다~ 오랜만이죠 여러분?🤗 놀라셨나용?? 두달만에 이렇게 게시물을 올리게 되는 것 같은데요~ 21일인 오늘 제 생일을 축하해주셔서 너무 감사드려요~ 그리고 여러분들의 걱정과 사랑 덕분에 잘…”)

" رولاو های عزیزم،

سلام به همه ، وندی هستم!

دلتنگم بودید؟ از آخرین آپدیت اینستاگرامم مدتی بود که میگذشت. من فقط میخواستم که از همتون بخاطر عشق و حمایتی که در روز تولدم بهم دادید تشکر کنم. از اعماق قلبم ازتون تشکر میکنم. همچنین من دارم بخوبی بهبود پیدا میکنم ، باتشکر از همه رولاو هامون.

همونطوری که توی لایو اینستاگرامم گفتم ، من هیچ جایی نمیرم اما همیشه در کنار شما به عنوان وندی ، خواهم خواند. امیدوارم بزودیِ زود شمارو از روی استیج ببینم!

متشکرم از همه ، از رولاوهامون که توی زندگیم اومدن و بخش بزرگی از ماجراجویی زندگیمو شامل شدند. خیلی دلم براتون تنگ شده. مااااچ "

☆ Instagram Post (Wendy on Instagram: “Happiness💚💜💗💛💙 Dear our ReVeluv, Hello everyone, it’s Wendy! Missed me much? :) It’s been awhile since I’ve uploaded my latest post. I just…”)

- امیدواریم حالِ وندیِ عزیز بهتر و بهتر بشه!🥺❤️