بوآ درباره سرمایه گذاری ۳ میلیارد ونی کمپانی sm روی دبیوش گفت، به ویدئو های گذشته ری اکشن نشون داد و.... . 🤍

بوآ در برنامه "Because I Want to Talk" نگاهی به دستاورد ها و مسیر شغلی اش نگاهی انداخت. ✔️

در ۱۹ فوریه، کهنه کار کی پاپ به عنوان مهمان به مجریان لی دونگ ووک و جانگ دو یون برای کمی خوش گذروندن و صحبت، ملحق شد. 👌🏻

با اشتراک گذاشتن افکارش درباره بیستمین سالگرد از دبیوش، بوآ اینطور شروع کرد:" طرفدارهام تنها به دیدن اجراها میومدن، اما بار بعد دونفره باهم میومدن و بعدتر با بچه هاشون اومدن." 👨‍👩‍👦

"افرادی هستن که ازدواج کردن. من اونا رو توی فن کلاب ها ملاقات کردم و دنسر هایی که الان یه زوج ازدواج کرده ان." او ادامه داد:" قبلا به طرفدارهام میگفتم سخت درس بخونین و مطالعه کنین. اما الان ازشون میخوام که یه روز از کارشون رو مرخصی بگیرن." 🍀

بوآ آشکار کرد که وقتی پایه ششم بوده با بیش از ۲۰ کمپانی ارتباط داشت و SM اولین آژانسی بود که باهاش تماس گرفت. "اجرام خیلی سریع تموم شد." او گفت:" قسمت خاصی نیست که یادم باشه ولی واقعا احساس کردم که بالاخره دبیو کردم." او افزود که او فورا به سالن تمرین رفت تا از اجرای دبیوش خبردار شه و دوباره و دوباره درحین تماشای کلیپ، تمرین می کرده. 🌙

لی دونگ ووک گفت:" اونا خیلی روت حساب کرده بودن که ۳ میلیارد وون (تقریبا ۲.۵ میلیون دلار) سرمایه گذاشتن." بوآ پاسخ داد:" من نمیتونستم اهمیت ۳ میلیارد وون رو بفهمم چون کوچیک بودم. شبیه ۳۰,۰۰۰ وون(حدود ۲۵ دلار) نیست. من کمکشون کردم خیلی درآمد داشته باشن." 💵

بوآ و دو میزبان برنامه کلیپی از اجرای ".NO. 1" و "It's embarrassing" دیدن. بوآ گفت:" خیلی ترسناکه که SBS هنوز این کلیپ ها رو داره." ویدیو بعدی بوآ رو درحال گرفتن دسانگ نشون میداد. لی دونگ ووک پرسید که بعد از گرفتن اوارد چی کار کرده و بوآ با جوابش همه رو خندوند:" رفتم خونه و خوابیدم. همه افراد تیم رفتن شام بخورن به جز من." 🍱

اونها به تماشای بعضی از موفقیت های شناخته شده بوآ مثل "Atlantis Princess" و "My Name" ادامه دادند. اشاره به استایلش روی استیج در اون زمان، گفت:" همه موقع پروموشن آهنگ "Atlantis Princess" مدام ازم میپرسیدن ' چرا وسط تابستون اون عینک ایمنی رو پوشیدی؟'. در طول پروموشن "My Name" من پوستم رو برنزه و زیاد ورزش کردم." بعد بوآ بلند شد و کمی از رقص "My Name" رو نشون داد. 💃

همچنین این برنامه وریتی کلیپی قدیمی از زمان مجری بودن بوآ در "Inkigayo" نشون داد. لی دونگ ووک و جانگ دو یون به بوآ کیوت گفتن و بوآ هم گفت:" خیلی خجالت آوره که اونو الان ببینی اما اون موقع خیلی فان بود." جانگ دو یون گفت که او‌ به خودش افتخار میکنه و لی دونگ ووک افزود:" حس میکنم مثل اینه که با ذهنیت یک خاله/عمه یا دایی/عمو نگاهش میکنم." 🧔🏻

یک مصاحبه قدیمی از بوآ هم پخش شد و اون گفت که تلاش میکرده فقط روی یک چیز تمرکز کنه چون تمرکز روی دوتا چیز اونم همزمان، سخته. بوآ گفت که بعد از مصاحبه با واکنش های شدیدی رو به رو شد:" من خیلی انتقاد گرفتم که بالغ تر از سنم به نظر می رسیدم. از اون به بعد دیگه کلمه 'از وقتی که/چون که' رو استفاده نکردم." ‼️

لی دونگ ووک پرسید:" امروز چه چیزی هنوز سخته؟" بوآ بی ریا جواب داد:" این چیزیه که طرفدارها هم میگن، اما من توی لب خونی خوب نیستم. وقتی برای موزیک ویدئو فیلمبرداری داریم، من واقعا موقع لب خونی خوشگل نیستم." 🌷

برای استایل های موزیکی که میخواد دوباره امتحان کنه، بوآ جواب داد:" من نمیتونستم "Atlantis Princess" رو برای مدتی بخونم و بعد مدتی، پارسال توی یه فستیوالی خوندمش. من همیشه گفتم که موسیقی راحت ترین ماشین زمانه و احساس کردم که دوباره ۱۸ ساله شدم. احساسی رو به دست آوردم که یادم رفته بود." 🌤

بوآ تعدادی از مشکلات سلامتی ای رو که به خاطر دبیو در سن کم تجربه کرده بود رو به اشتراک گذاشت:" من معمولا کفش پاشنه بلند نمی پوشم و خیلی زیاد خودم رو نشون نمی دم. من دوبار در هفته درمانِ فیزیکی میشم. در وضعیت بهتری هستم پس میتونم به استیج برگردم. خیلی بهتر شدم. زمانی بود که وقتی کمرم درد می کرد کفِ هواپیما دراز میکشیدم." 💪🏻

لی دونگ ووک پرسید:" اگر بعد تر دبیو می کردی، وقتی به مدرسه می رفتی، چه جور دانش آموزی میشدی؟ من فکر میکنم توی درس خوندن خیلی خوب می بودی؟" بوآ جواب داد:" من به عنوان دانش آموز نمونه به مدرسه راهنمایی رفتم. برادر بزرگم نمیتونست باور کنه و به مدرسه گفت که تایید کنن." 📖

بعد از اینکه بوآ توضیح داد که تاحالا به اردوی مدرسه نرفته، بوآ و دو میزبان یونیفرم مدرسه پوشیدن. درباره شایعاتی که به دنبال برادرش در آودیشن شرکت کرد، بوآ گفت:" برادرم واقعا از شایعات خوشش نمیاد. من با اون نرفتم. واقعا خسته کننده اس که این داستان طولانی رو هر دفعه روشن کنی، برای همین منم فقط میگفتم آره درسته." 💤

او ادامه داد:" من توی صنعت سرگرمی هیچ دوستی ندارم. وقتی منو می بینین چه فکر می کنین؟ شخصیت من در زندکی واقعی خیلی کیوته. طرفدارهام میدونن. اونا "بو کیوت" صدام میکنن." اون مصاحبه رو با صحبت درباره یه شخص خونگی بودن، نکاتی درباره تماشایِ فیلم توی خونه و لذت بردن از یک روز در بازار، به پایان رسوند. ➰

برنامه "Because I Want to Talk" چهارشنبه ها ساعت ۱۰ شب به وقت کره پخش می شود.