آیکن از عکس العمل اعضا به آهنگ تهیه شده توسط دونگ هیوک، داستان هایی از پشت صحنه ها و... صحبت کرد. ♦️

آیکن در برنامه رادیویی "Kim Shin Young's Hope Song at Noon" برای صحبت درباره جدیدترین کامبکشون با "Dive" حضور پیدا کردند. 🌟

پس از دیدن موزیک ویدئو و شنیدن سومین مینی آلبوم آیکن، "i DECIDE"، دی جی کیم شین یانگ توضیح داد:" این آلبوم واقعا رنگ آیکن رو به خوبی منعکس کرده. این آهنگیه که محدوده سنی وسیعی میتونن ازش لذت ببرن حتی سیزده و چهارده ساله ها." دی جی به تحسین گروه ادامه داد:" موزیک ویدئو خیلی عالی بود. شبیه فیلم های هالیوود بود." بابی همه رو سوپرایز کرد:" تنها پشت زمینه گرافیک کامپیوتری بود. واقعا بهمون سیم آویزون بود و ما عملا فقط پریدیم." ☄️

اعضا نیز درباره مینی آلبوم جدید که اولین اهنگ تهیه شده توسط دونگ هیوک یعنی "Flower"، ترک پنجم آلبوم، رو در بر داره، صحبت کردند. دونگ هیوک گفت:" این اولین آهنگی بود که برای گروه تهیه کردم، پس بابتش خیلی خوشحال بودم. اما میخواستم عکس العمل اعضا رو بدونم و براش خیلی اعتماد به نفس نداشتم. درنتیجه نظرشون رو زیاد می پرسیدم." او ادامه داد:" من فقط تونستم بسازمش چون این آهنگ عکس العمل های مثبتی از اعضا گرفت." بعدش فروتنانه گفت:" من هیچ وقت فکر نکردم که یه آدم نابغه ام." 🌷

دونگ هیوک توضیح داد:" من میخواستم که آهنگ رو برای اعضا پلی کنم چون اظهار نظر هاشدن بی طرفه. همه سلیقه اشون رو کنار گذاشتن و آهنگ رو جزئی گوش دادن. جین هوان معمولا چیزی که خوب باشه رو نمیگه ولی اون گفت که از گوش دادن به آهنگ لذت برد و من هم احساس کردم که موفق شدم." جین هوان گفت:" درسته. من معمولا بیشتر از اینکه تحسین کنم، انتقاد میکنم." ❗️

همچنین اعضا داستانی از پشت صحنه هنگام ضبط آلبوم گفتند. جونهو گفت:" توی آهنگ جدید نت های وکال ما کاملا بالاست. بالاتر از چیزی بود که همیشه داشتیم، پس ضبط این مینی آلبوم واقعا سخت بود." 💗

در آخر، کیم شین یانگ پیشنهاد داد تا دونگ هیوک دی جی رادیو بشه و دونگ هیوک گفت:" من جوانم و از پروموت آیکن مطمئنم. لطفا بهم ایمان داشته باشین." 💝