گروه The Boyz درباره اولین فول آلبومشان، کانسپت گرگینه و بهبودیِ Younghoon صحبت کردند.🐵

در تاریخ 10 فوریه، #TheBoyz برای اولین فول آلبوم خود "Reveal" یک شوکیس در سالن Yes24 Live برگزار کردند.🔆

این اولین بار است که این گروه از دبیوی خود در دو سال پیش تا الان، آلبومی کامل منتشر می کنند. سال گذشته، این گروه با موفقیت یک تور در هشت شهر آسیا و همچنین یک تور در چهار شهر اروپا را به پایان رساند.🎆

لیدر #Sangyeon گفت ، "ما قدرتمونو گذاشتیم و سخت تر تمرین کردیم تا یک جنبه بالغ تر، باحال تر و کاملاً متفاوتتر از The Boyz نشون بدیم، واسه همین دوست داریم مردم علاقه و عشق زیادی به ما نشون بدن."☺️

همینطور #Sunwoo گفت: "ما تونستیم اولین فول آلبوم خودمون رو دو سال بعد از دبیو منتشر کنیم، پس قلب و روحمون و تلاش های زیادی رو توی اون گذاشتیم. این آلبومی بود که با کمک بسیاری از افراد تکمیل شد. ۹ ترک در این آلبوم وجود داره که دوست داریم هرکدوم از اونها مورد استقبال و دوست داشتن قرار بگیره."🙈

و #Hyunjae افزود: "تا آگوست گذشته با D.D.D تصویر روشن و شادابی از خودمون نشون دادیم، اما "Reveal" فرصت خوبی برای نشون دادن جنبه واقعی خودمونه که تا الان مخفی کردیم. ما مطمئنیم که طرفداران اونو دوست دارن و ما برای پروموت کردن سخت در تلاشیم."🙌

آهنگ اصلی، "Reveal"، کانسپت گرگینه دارد که قبلا توسط گروه های دیگری مانند #EXO و #ONEUS انجام شده. #Q گفت ، "من فکر می کنم که کانسپت ما نکات متفاوت دیگری دارد. پسرای گرگ‌نما کاریزمای قدرتمندی دارن، اما چیزی شاعرانه و عرفانی هم در درونش وجود داره که من فکر می کنم این چیزها کار ما رو از بقیه متفاوت می کنه."🤗

همچنین #Juyeon افزود ، "ما می خواستیم یک جنبه جذابی ، کاریزماتیک و اغوا کننده نشون بدیم که قبلاً اونو نشون نمی دادیم. ما قبلا فقط به جنبه پسرونه توجه داشتیم، بنابراین می خواستیم این بار تصویر خفن تری به نمایش بذاریم."😱

از #Younghoon در مورد آسیب دیدگی استخون ترقوه اش که در ماه نوامبر اتفاق افتاده بود، و مجبور شد که وقفه کوتاهی در فعالیتها داشته باشد، سوال شد. او پاسخ داد ، "من تقریباً کامل بهبود پیدا کردم. وقتی اعضا مشغول تمرین رقص بودند، من در حال بهبودی بودم و نمی تونستم شرکت کنم. بنابراین بخش هایی وجود داره که در اون خیلی کوتاه صحنه رو ترک می کنم، اما من سپاسگزارم که میتونم با یازده عضو در صحنه بایستم."🥰