یری عضو ردولوت راجع به ایده ش در مورد خوشحالی صحبت کرد + از هدف هاش برای سال ۲۰۲۰ گفت ♥️

یری عضو ردولوت اخیرا برای مجله مد High Cut فوتوشوتی انجام داده و مصاحبه ی کوتاهی هم با این مجله داشته و راجع به زندگیش صحبت کرده.

تم این فوتوشوت “ مکنه در صدر “ بود که یری با تیپی اسپرت و ژست های باحالش حسابی از پس این تم براومده!یری در این مصاحبه اعتراف کرد که اخیرا توی زندگیش لحظات سخت زیادی رو سپری کرده :

“ یه جورایی به شدت خوشحال و سرزنده بودن سخت بوده برام ولی هنوزم برنامه دارم تا مسئولیت پذیر باشم و بهترینم رو در کارک انجام بدم “

یری ادامه داد :

“ وقتی خسته ام ، فن ها یه دلگرمی خیلی زیادی برام هستن، خیلیا برام نامه ها تشویق کننده میفرستن یا تو فضای مجازی تشویقم میکنن و اون پیاما واقعا منو تحت تاثیر قرار میده . پس منم از قصد وقتی به قدرت نیاز دارم همش دنیال اون پیاما میگردم”

وقتی ازش پرسیده شد که بزرگترین تغییر زندگیش بعد از ۶ سال گذشت از دبیوش چی بوده گفت :

“ من تبدیل به کسی شدم که خودشو بهتر میشناسه ، پس حالا من بیشتر به همه چیز عمیقانه فکر میکنم و نگران میشم ، ولی جدای از اون ،من همونطور که بعضی چیزایی رو دوست دارم هنوزم یه چیزایی رو دوست ندارم . شخصیتم هم دقیقا همینجوریه . پس به نظرم این چیز خوبیه . ولی دوست دارم دقیق خودم بشم نه کسی که داره سخت تلاش میکنه یا کسی که به اندازه کافی تلاش نمیکنه “

یری همینطور راجع به اهدافش در سال جدید صحبت کرد :

“ در سال ۲۰۲۰ ، امیدوارم که بتونم بهتر از خودم اطرافیانم مراقبت کنم و همینطور دوست دارم داستان های زندگی خودم رو آواز بخونم ، مهم نیست چقدر زیاد باشه من فکر میکنم درست پیش روم شادی و خوشحالی زیادی وجود داره . هر روز دنیال شادی های کوچیکم تا کم کم به جلو حرکت کنم “