صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 10

موضوع: سولي، بازيگر و خواننده و عضو سابق گروه اف اكس، درگذشت.🖤

1. Top | #1
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    تشکر شده از کاربر تشکر شده 
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حالت من : Relax

سولي، بازيگر و خواننده و عضو سابق گروه اف اكس، درگذشت.🖤

خواننده و بازيگر، سولي، درگذشت.🖤

طبق گزارش منتشر شده از ايستگاه پليس منطقه سونگنام سوجونگ، مديربرنامه هاي سولي در تاريخ ١٤ اكتبر حوالي ساعت ٣:٢١ بعد از ظهر او رو در حالي كه درگذشته بود در خانه اش در اين منطقه مشاهده كرده.
    مديربرنامه هاي سولي بعد از اينكه موفق به برقراري تماس باهاش نشده تصميم گرفته به خونش سر بزنه. آخرين تماس سولي با مديربرنامه هاش حوالي ساعت ٦:٣٠ بعد از ظهر روز قبل از حادثه صورت گرفته بوده.🖤

ايستگاه آتش نشاني سونگنام طي مكالمه اي تلفني به ديسپچ گزارش كرده:

"ما گزارش مبني بر فوت سولي رو حوالي ساعت ٣:٢٠ بعد از ظهر دريافت كرديم. وقتي به صحنه حادثه رسيديم كار از كار گذشته بود."🖤

سولي بااستعداد متولد سال ١٩٩٤ بود. او در سال ٢٠٠٥ به عنوان يك بازيگر كودك شروع به كار كرد و بعدا در سال ٢٠٠٩ به عنوان عضوي از اف اكس دبيو كرد.🖤

ما از طرف خودمون به جامعه كي پاپ، ميوها و تمام كساني كه شناختي از سولي داشتند و به هر نحوي او رو حمايت ميكردند تسليت عرض ميكنيم.🖤

روحش شاد.🕯

• Rest in Peace Precious Angel.💫

2. Top | #2
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اطلاعات بيشتري از درگذشت سولي منتشر شده.

ايستگاه آتش نشاني منطقه سونگنام اطلاعات بيشتري رو درباره فوت ناگهاني سولي منتشر كرده.

طبق گفته نماينده اين ايستگاه قبل از اينكه كمك پزشكي فرا برسه سولي درگذشته بوده.
    وقتي تماسي از مديربرنامه هاي سولي در ساعت ٣:٢٠ دريافت شد يك آمبولانس حاضر به خدمت سريعا به محل زندگي سولي در همسايگي شيم گوك دونگ اعزام شد و حدود ساعت ٣:٢٩ دقيقه به محل رسيد.
    متأسفانه با يك معاينه جزئي به محض رسيدن متوجه شدند كه سولي فوت شده.

نشانه هايي از ايست قلبي و فلج پس از مرگ در سولي گزارش شده است. بعد از تأييد شدن فوت سولي پرونده به مقامات پليس ارجاع داده شد.

طبق گفته پليس، مديربرنامه هاي سولي براي آخرين بار در تاريخ ١٣ اكتبر حدود ساعت ٦ بعد از ظهر با او تماسي تلفني داشته و بعد از اون ديگه اطلاعي ازش نداشته و براي همين به خانه اش سر زده تا جوياي حالش بشه.

پليس در حال حاضر مشغول بازرسي دقيق محل حادثه هست تا دليل قطعي درگذشت سولي رو اعلام كنه.

روحش شاد و يادش گرامي.

3. Top | #3
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پسراي #NFlying كه قرار بود فردا، مورخ ١٥ اكتبر، شوكيسي براي كامبكشون برگزار كنند طي انتشار بيانيه اي رسمي از كمپاني اف ان سي اعلام كردند كه به رسم احترام به مرحوم سولي شوكيس رو كنسل كردند و درگذشت سولي عزيز رو تسليت گفتند.

4. Top | #4
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پیرو خبر فوت #Sulli، گروه #SuperJunior تمامی برنامه های تبلیغاتی برای کامبک خودشون با آلبوم #Time_Slip رو کنسل کردند.

پیش از این V LIVE نیز از طریق صفحه ی رسمی خودش اعلام کرد که پخش وی لایو کامبک این گروه لغو شده.

باآرزوی صبر برای تمامی دوستان و آشنایان سولی عزیز.

پ.ن: باتوجه به انتشار آلبوم، لطفا برای پیگیری برنامه های حمایتی، اخبار رو از فن پیج های سوپرجونیور دنبال کنید.

5. Top | #5
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

كمپاني اس ام با اندوه بسيار پس از صحه گذاشتن روي خبر درگذشت سولي عزيز، از خبرگزاري ها خواست كه از انتشار شايعات خودداري كنند.

كمپاني اس ام طي بيانيه اي مطبوعاتي در مورد درگذشت سولي صحبت كرده.

در تاريخ ١٤ اكتبر نماينده اي از طرف اين كمپاني اعلام كرده:

"ما واقعا متأسفيم كه بايد چنين خبر غم انگيزي رو به شما بديم. سولي از پيش ما رفته.
    ما باورمون نميشه كه در چنين شرايطي هستيم و به شدت عزاداريم."

كمپاني اس ام از خبرگزاري ها درخواست كرده كه به خاطر روح سولي مرحوم و براي احترام به خانوادش دست از شايعه پراكني و پخش اطلاعات تأييد نشده بردارند.

همينطور گزارش شده كه پليس نوشته اي رو با دست خط مرحوم سولي در خانه اش پيدا كرده. البته پليس معتقده كه اين نوشته بيشتر شبيه به نوشته اي از روي ابراز احساسات هست و يادداشت خودكشي او نيست. با اين حال محتواي اين نوشته تأييد نشده است.

روحش شاد و يادش گرامي.

6. Top | #6
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آرتيست هاي متعددي از كمپاني هاي مختلف علاوه بر آرتيست هاي كمپاني اس ام به احترام مرحوم سولي برنامه هاي پيش روشون رو لغو كردند.

آرتيست هاي كمپاني اس ام برنامه هاي پيش روشون رو به احترام مرحوم سولي لغو كردند.
    گروه #SuperM كه قرار بود برنامه مخصوص ‘SuperM: The Beginning’ رو فيلم برداري كنند، برنامشون رو لغو و به زمان ديگري موكول كردند. پسراي #NCTDream هم كه قرار بود بعد از ظهر بليط هاي كنسرتشون رو براي فروش بگذارند اين روند رو لغو و موكول به زمان ديگري كردند. همونطور كه قبلا هم اعلام شده بود #SuperJunior هم وي لايو مربوط به كامبكشون رو لغو كردند.

در كنار آرتيست هاي كمپاني اس ام آرتيست هاي ديگري نيز از روي احترام به مرحوم سولي برنامه هاشون رو لغو نمودند.

دوست و هم گروهي سابق مرحوم سولي يعني #Amber از طريق توييتر به اطلاع عموم رسوند كه تا اطلاع ثانوي برنامه هاش رو لغو كرده و از طرفدارا بابت اينكه به فكرش بودند تشكر كرد.

بازيگر #KimYooJung نيز برنامه هاش از جمله حضور يافتن در ايونتي مخصوص به يك برند لوازم آرايش كه در حال حاضر باهاشون همكاري ميكنه رو لغو كرد.

گروه هاي #SF9 و #IZ و #NUEST نيز برنامه هاي زندشون رو كه از قبل برنامه ريزي شده بود لغو كردند.

كمپاني استارشيپ نيز طي بيانيه اي رسمي ضمن تسليت گفتن به افراد فعال در صنعت سرگرمي و خانواده و دوستان مرحوم سولي اعلام كرد كه انتشار <FOLLOW - FIND YOU> PHOTO از پسراي #MONSTAX كه قرار بود امروز منتشر بشه به تعويق افتاده و لغو شده.

روحش شاد و يادش گرامي.

7. Top | #7
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

از طرف كمپاني اس ام اعلام شد كه انتشار محتوايي كه قرار بود در تاريخ ١٥ اكتبر در ارتباط با كامبك #Taeyeon عضو #GirlsGeneration به دنبال تيزرهاي متعدد مربوط به دومين فول آلبومش به نام ‘Purpose’ منتشر بشه از روي احترام به مرحوم سولي به تعويق افتاده.

8. Top | #8
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    3,588
    تشکر در
    3,403 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلبريتي هاي متعددي كه از آشنايان مرحوم سولي بودند غم و ناراحتيشون رو از از دست دادن اين آرتيست دوست داشتني ابراز كردند.

سلبريتي هاي متعددي كه با مرحوم سولي آشنايي داشتند غم از دست دادن اين آرتيست دوست داشتني رو ابراز كردند.

دوست نزديك و هم گروهي سابق مرحوم سولي يعني #Amber ضمن تشكر از طرفداراني كه به فكرش بودند اعلام (https://twitter.com/llama_ajol/statu...78970652291073) كرد كه تا اطلاع ثانوي فعاليت هاش رو متوقف ميكنه.

بازيگر #KuHyeSun ضمن انتشار (https://www.instagram.com/p/B3l_Ylqh...Aad5qVaAprlOMM) عكسي در اينستاگرام نوشت: "سولي كوچولو خوب بخوابي. دوستت دارم."

بازيگر #AhnJaeHyun هم شوكه شدنش از شنيدن اين خبر رو اينطور ابراز (https://www.instagram.com/p/B3mJMhkn...qI4QachaK-8WtK) كرد: "امكان نداره ... امكان نداره مگه نه؟ مگه نه؟ امكان نداره ... مقالات توي فضاي مجازي عجيبن نه؟ واقعي نيست. حتما من خيالاتي شدم چون اين روزا خيلي دارو ميخورم. آره ... من خيالاتي شدم ... همينه."

عضو سابق گروه #AOA يعني #Mina هم عكسي با مرحوم سولي پست (https://www.instagram.com/kvwowv/?ut...vmAsyoHpWFqbAh) كرد و نوشت: "جيلي مريض نباش. آسيب نبين. بيا خوشحال باشيم."

عضو سابق گروه #MissA يعني #Jia هم در اينستاگرام (https://www.instagram.com/mjbaby0203...Cj7KyitDc5B0_v) در كپشن عكس سياهي نوشت: "اوه نه ...... آخه چرا."

در ادامه #DinDin نوشت: "من دعا ميكنم كه هميشه بتوني اونور خوشحال باشي. قلبم واقعا شكسته. آروم بخواب."

در توييتر #Peniel عضو #BTOB نوشت: "براي سولي، خانوادش و دوستانش و طرفدارانش و كساني كه دوستشون داشت دعا ميكنم. آروم بخواب."

در ادامه #LeeSangMin نوشت: "خدا خدا ميكردم كه خبر حقيقت نداشته باشه و شايعه باشه ... اميدوارم روحش در آرامش باشه. آرزو ميكنم كه اونور هميشه خوشحال باشي."

خواننده #ParkJimin هم نوشت: "يكي از بهترين ها و شجاع ترين ها ... آروم بخواب."

از اعضاي سابق گروه #PRISTIN هم #Kyla نوشت: "از صميم قلب به خانواده سولي تسليت ميگم. ازت ممنونم كه الگوي فوق العاده اي بودي. با شنيدن اين خبر قلبم واقعا شكست."
    در ادامه #Kyla همه رو تشويق به مهربون بودن با همديگه كرد.

در ادامه #Soohyun عضو #UKISS توييت كرد: "اميدوارم در آرامش باشه."

خواننده #KevinWoo نيز ضمن عرض تسليت به خانواده سولي مرحوم به كره اي و انگليسي نوشت: "آرام بخواب."

روحش شايد و يادش گرامي.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)