لونا از اف‌اکس با کمپانی جدیدی قرارداد امضا کرد + از افکارش در مورد ترکِ اس‌ام و پیوستن به کمپانی جدید صحبت کرد.✨🎼

لونا عضو اف‌اکس به کمپانی جدیدی پیوست!🌙

در 7 اکتبر ، کمپانیِ Humap Contents رسماً اعلام کرد:
" اخیراً لونایِ بی نهایت با استعداد با کمپانی ما قرارداد انحصاری امضا کرده."

نماینده ای از این کمپانی اضافه کرد:
"با استفاده از قدرتِ توسعه یِ خارج از کشورمون و حق تولید و پخش موسیقی ، به لونا حمایت بی دریغ و کامل خودمونو نشون میدیم که کاملاً بتونه جذابیت های منحصر به فرد و مهارت موزیکالی خودش که تا بحال نتونسته به منصه ظهور بذاره رو نشون بده. از شما میخواهیم که عشق و علاقه‌تون نسبت به فعالیت های آینده لونا رو نشون بدید."

لونا در رابطه با خبر پیوستن به کمپانی جدید در اینستاگرام رسمی خودش از عقایدش نوشت.✍🏻

در 7 اکتبر ، لونا دو عکس از خودش منتشر (Luna 루나 on Instagram: “• 안녕하세요 루나입니다♥️ 데뷔 초부터 지금까지 긴 시간동안 함께해온 SM엔테테인먼트를 떠나 새 소속사 휴맵컨텐츠와 함께하게 되었습니다. 많은시간 함께 웃고, 함께 울었던 SM Town 가족분들께 진심으로 감사드립니다. 그 감사한 마음…”) کرد و در کپشن نوشت:

" سلام . این لوناس . بعد از ترک کمپانیِ اس‌ام ، جایی که برای مدت طولانی از دبیوم تا به حال اونجا بود بودم ، به کمپانیِ Humap Contents به عنوان کمپانی جدیدم پیوستم.

مخلصانه از خانواده SMTOWN ، کسایی که برای مدتی طولانی در کنار هم خندیدیم و گریستیم ، تشکر میکنم.

قدردانتون خواهم بود و به سختی روی موسیقی تلاش میکنم که ابعاد گسترده ای از خودم رو به طرفدارانم نشون بدم.

به واسطه سخنان حمایت آمیزتون ، شخصی خواهم شد که همیشه تمام تلاشش رو میکنه!! ممنون."

لونا بعد ازینکه در سال 2009 به عنوان عضوی از اف‌اکس دبیو کرد ؛ اخیراً از کمپانی قبلی خودش SM بعد از اتمام قرارداد جدا شد. هم اکنون در موزیکالِ ' Mamma Mia ' ایفای نقش میکنه که برنامه ریزی شده تا پایان این سال اجرا بشه.🌈