آر ام عضو گروه bts، در سالروز تولدش نامه ی تاثیرگذاری برای طرفدارانش نوشت.👼🏻🌟

در تاریخ 12سپتامبر، لیدر BTS بیست و پنجمین تولد خودش رو جشن گرفت و اعضا و طرفداران همگی عشقشون رو بهش ابراز کردند. پیش از پایان روز تولدش، آر ام که درحال حاضر در تعطیلاته، عکسی از نامه ی دست نویسش منتشر کرد تا از طرفداران بابت حمایتشون تشکر کنه.🎏🎐

🔻متن کامل نامه به شرح زیره:

"آرمی عزیز
در این روز بارونی اواخر تابستون حالتون خوبه؟🌦

راستشو بخواید، تولدای قبل از 20سالگیم رو به یاد ندارم. به گذشته که نگاه میکنم اونها یکم ساده و خاص بودند. زمانی بیشتر متوجهش شدم که فهمیدم سالگرد تولد روزی نیست که باید به من تبریک گفته بشه، بلکه روزیه که باید از والدینم برای اینکه بهم زندگی بخشیدند تشکر کنم. حالا هفتمین سالیه که در روز 12سپتامبر، که قبل از اون یک روز عادی برای من بود، تعداد زیادی پیام های دلگرم کننده دریافت میکنم.🌷

شکسپیر میگه:'ما به واسطه ی دوستان نزدیکمون شکل میگیریم.'
یکبار دیگه فهمیدم آدمی که امروز هستم شخصیه که از طریق شما که عاشقتون هستم شناخته شده و کسی که از این هم خاص تر میشه. امیدوارم فردی باشم که باعث بشه شما از طریق عشق و حقیقت شناخته بشید و همونطور که همیشه میگم، امیدوارم احساساتی که کلمات قادر به ابرازشون نیستند بتونه حتی به یک نفر بیشتر منتقل بشه.🕊

جرات نمیکنم بگم تمامی عشقی که امروز جریان داشت رو شاهد بودم، اما از طریق همین نامه ی کوتاه تمام اونها رو با سپاسگذاری دریافت کردم. امیدوارم حتی برای یک روز هم که شده بیشتر خوشحال باشیم.🌈

دوستون دارم
نامجون"💜

[لینک (https://twitter.com/BTS_twt/status/1...1056130?s=20)]

تولدت مبارک آر ام عزیز.🎊🎁