تيفاني، عضو گرلزجنريشن، درباره دست و پنجه نرم كردن با اسكوليوز، آديشن دادن براي نقش هاي سينمايي در آمريكا و مسائل ديگر صحبت كرد.💜

تيفاني، عضو گرلزجنريشن، پس از انتشار سينگل ‘Magnetic Moon’ و اتمام كنسرت ‘Open Hearts Eve’ در سئول با خبرگزاري Hankook Ilbo مصاحبه اي كرد.
تيفاني در سال ٢٠٠٧ به عنوان عضوي از گرلزجنريشن دبيو كرد و دخترا اخيرا دوازدهمين سالگردشون رو جشن گرفتند.

"به عنوان يه گروه دختر دهمين سالگرد برامون خيلي بامعنا بود اما اينكه دو سال بعدش هم ما همينطور حال هم رو ميپرسيم و جو بينمون عاليه خيلي خوبه.
ما اونقدر به هم احترام ميگذاريم كه بعد از ده ساله شدن گروه و اتمام پروموشن ها وقتي حرف از تمديد قرارداد شد درباره اينكه شخص نوعي تيفاني يا يونا ميخواد چيكار بكنه صحبت كرديم. من ميخواستم به مدرسه بازيگري برم و در آمريكا پيشرفت كنم و اعضا از اين هدفم باخبر بودند."💚

تيفاني گفت كه دليل اينكه قادر به امتحان كردن چالش هاي جديد بوده حمايت هاي ديگران بوده و اضافه كرد:

"من چند روز پيش با اعضا ملاقات كردم و يونا بهم گفت 'چرا حس ميكنم همين ديروز ديدمت؟' و با خنده گفت 'خيلي خوبه كه ما عوض نشديم'".❤️

تيفاني در پاسخ به سؤال اينكه آيا اين رابطه خوب از شخصيتاي خوبشون نشأت ميگيره يا نه گفت:

"ما هممون با هم رو راستيم. حتي با هم دعوا هم ميكنيم. حتي واسه همين قضيه معروف شديم! مگه ميشه چند تا خواهر با هم دعوا نكنند؟ ولي هر هشت تامون خيلي به هم نزديكيم. وقتي براي تولد من دور هم جمع شده بوديم انرژي مثبت از يه عكس ساده قابل حس كردن بود و بابت همين خيلي قدردانم و باعث ميشه با خودم فكر كنم كه بايد در قالب گروه بيشتر ظاهر بشيم."🌹

درباره آديشن دادن براي نقش هاي سينمايي در آمريكا تيفاني گفت:

"من به صورت مداوم از طريق كمپانيم متون لازم براي آديشن دادن رو دريافت ميكنم. اخيرا پيشنهادي به من شد كه تا سر حد تأييد شدن هم پيش رفت. اونقدر سرش خوشحال بودم انگار كه خبر قبولي در دانشگاه بهم رسيده! در توصيف اين نقش گفته شده بود 'اين بهترين نقش ممكن براي تيفانيه' ولي وقتي براي فيلم برداري آزمايشي حاضر شدم بهم گفتند كه خيلي كم سن به نظر ميام. پروژه ديگري كه كاملا ميخواستم هم جور نشد. خيلي وقتا كلافه ميشم."🌻

تيفاني گفت از اونجايي كه ميدونسته با ناراحتي و نااميد شدن فقط پسرفت ميكنه تصميم گرفته براي بهتر شدن به موسيقي روي بياره:

"موسيقي هنوز هم وسيله ايه كه باهاش احساساتمو بروز ميدم."🌷

درباره اهداف و آرزوهاش افزود:

"ميخوام يه آرتيستي باشم كه محدود به يه دوره زماني خاص نباشه و فراموش نشه."🧡

تيفاني درباره مسائل ديگري هم صحبت كرد:

"راستش من با اسكوليوز (يكي از اختلالات مربوط به ستون مهره ها) دست و پنجه نرم ميكنم ولي براي اولين بار بعد از پروموشنام دربارش حرف زدم. اين درد و ضعف براي من نقطه قوت شده. من دو برابر بقيه تمرين ميكردم، مراقب سلامتيم بودم و به مد بيش از اندازه علاقه مند شدم تا جبرانش كنم."🥰

تيفاني همينطور گفت كه يكي از اهدافش به اشتراك گذاشتن تجربياتش با افراد جوانيه كه ميخوان رؤياهاشون رو دنبال كنند.

در رابطه با اسكوليوز، مصاحبه كننده از تيفاني پرسيد كه آيا فائق شدن به اسكوليوز سخت نيست؟

"به جاي اينكه با خودم فكر كنم 'نبايد بگذارم بقيه از دردم باخبر باشند' قطب مخالفش رو باور دارم يعني 'من ايني هستم كه امروز هستم چون به اسكوليوز غلبه كردم'. ميخوام در صورت امكان به جوونا در اين زمينه كمك كنم. ورزشكاران، بالرين ها ومدل هاي زيادي هستند كه از اسكوليوز رنج ميبرندولي اطلاعات كافي در اين زمينه داده نميشه.
وقتي كم سن تر بودم دكتري بهم گفت كه شايد نتونم دبيو كنم و من جواب دادم 'نه من خوبم و باهاش كنار ميام و بهتر عمل ميكنم'.
من همه چيز خودم رو درست كردم، بدنم، سلامتيم و حتي طوري كه راه ميرم و نفس ميكشم."💪🏻

تيفاني درباره معنايي كه طرفدارانش براش دارند گفت:

"وقتي مشغول انجام مصاحبه اي در آمريكا بودم گفتم كه هر وقت نياز به خانه و خانواده دارم به اعضا و موسيقي پناه ميبرم. طرفدارانم به خصوص خانه قلب من هستند.
اونا سقف بالاي سر من هستند و هميشه من رو تشويق ميكنند و مواظبم هستند. حالا من ميخوام مواظبشون باشم و براشون كاراي بهتري بكنم. ما رابطه خوبي داريم.
اگر بگم 'از نگاه كردن توي چشمام ميفهميد نه؟' اونا جواب ميدند 'آره'".🖤

"اعضا و طرفدارا خانواده من هستند. فقط با چشم توي چشم شدن ميتونند بفهمند حالم چطوره. واقعا قدردانم و اميدوارم هيچوقت باعث نااميد شدن همديگه نشيم. ميخوام كسي باشم كه مدام رشد و پيشرفت ميكنه."👏🏻