یونا عضو Girls’ Generation درباره گریه بر سر فیلمبرداری “E.X.I.T” و ملاقات با اعضای Girls’ Generation صحبت کرد.

☘️YoonA Talks About Crying While Filming “E.X.I.T” And Meeting Up With Girls’ Generation Members

☘️یونا عضو Girls’ Generation در مورد دوستی مستدام خود با اعضای Girls’ Generation و مشکلات بازیگری صحبت کرد.

☘️در 22 جولای، این آیدل در مصاحبه ای برای پروموت فیلم جدید "E.X.I.T"، یک فیلم اکشن در مورد یک مرد بیکار به نام یونگ نام (Jo Jung Suk) و هوبه اش در یکی از کلاس هایش به نام ای جو (یونا)، افرادی که پس از پخش گاز سمی در شهر، از آنجا فرار کرده بودند، است، شرکت کرد.

☘️یونا گفت: " این اولین فیلم من است. اما همه گفتند که خوب بود. این احساس واقعی نبود، اما با گذر زمان مردم چیزهای خوبی به من گفتند، بنابراین تمام کارهای سخت برام باارزش بود. من کمبودها را می بینم، اما خوشحال شدم که مردم به من چیزهای خوبی گفتند."

☘️یونا و Jo Jung Suk سکانس های اکشنی از قبیل سنگ‌نوردی و اسکای دایوینگ داشتند. وقتی پرسیده شد که آیا او نگران زیبایی اش در فیلم نبود، یونا پاسخ داد: " من زیبایی را در بازی می بینم تا آنچه که به نظر میرسم."

☘️او سپس درباره سکانسی که به خاطرش گریه کرد گفت: " من به نقطه ای رسیدم که حتی نمی توانستم راه بروم. از آنجا که من مجبور بودم صحنه های فیلم را برای چند روز فیلم برداری کنم، نمی توانستم سریع کار کنم. پاهایم صدمه دید و به محض اینکه کارگردان کات داد گریه کردم. من می خواستم با وجود خستگی و درد، دوباره فیلمبرداری کنم، اما حتی نمی تونستم بلند شم. گریه کردن و آرزو کردم کاش استقامت فیزیکی بدنم بالاتر بود. این خیلی سخت بود. من تصمیم گرفتم استقامت کنم. صحنه هایی که من مجبور شدم با قدرت خودم کار کنم سخت تر بود."

☘️گروه Girls’ Generation در سال 2007 دبیو کرد و یونا در حال حاضر 12 سال است که به طور حرفه‌ای کار میکند. او گفت: " من خیلی وقت پیش همه اعضای گروه را دیدم. ما یکدیگر را تشویق میکنیم؛ زیرا پروموت‌های شخصی انجام می دهیم، اما خیلی راحت بود که مجددا کنار یکدیگر برگردیم، همانطور که دیروز یکدیگر را دیدیم."

☘️یونا قبلا در “Hyori’s Homestay” حاضر شد و بعد با Lee Hyori دوست شد. یونا گفت که "Camping Club" با حضور Fin.K.L را تماشا میکند و گفت: " ما در یک چت روم گروهی درباره "Camping Club" صحبت میکنیم. ما چیزهایی مثل "ما هم باید در آینده به اینجا بریم"، "آیا ما نباید به جای یک ماشین کمپینگ سوار اتوبوس شویم؟" و "ما باید بعدا آن را انجام دهیم" گفتیم. با این که آنها سونبه ما هستند، از آنجا که ما یک گروه دخترانه هستیم، تعداد زیادی از اعضای آنها را میشناسیم."

☘️سپس یونا درباره 12امین سالگرد دبیو گفت: " ما (Girls’ Generation) درباره زمانی برای ملاقات صحبت می کنیم، و هر کس در تلاش است تا برنامه های خود را تنظیم کند. ما برای جشن گرفتن با هم ملاقات خواهیم کرد."

☘️او افزود: " من فکر می کنم تجربه من به عنوان یک بازیگر در مقایسه با تجربه من به عنوان یک خواننده کمتر است. من هنوز چیزهای زیادی را که تا به حال به شما نشان نداده ام، دارم و به جای گفتن اینکه من یک بازیگر 12 ساله هستم، میگم هنوز در حال یادگیریم. من چیزهای بیشتری به شما به عنوان یک بازیگر نشان خواهم داد."