کناره گیری چوی بیونگ چان از “Produce X 101" به خاطر مشکلات سلامتی + نامه او به طرفدارانش

📍Choi Byung Chan Leaves “Produce X 101” Due To Health Reasons + Writes Letter To Fans

📍کمپانی Play M اعلام کرد که چوی بیونگ چان “Produce X 101" را ترک خواهد کرد.

📍چوی بیونگ چان، عضو VICTON به دلیل مسائل مربوط به سلامتی، از “Produce X 101" کناره گیری کرد. بیانیه Play M را در زیر بخوانید:

سلام این Play M Entertainment است.

چوی بیونگ چان که در “Produce X 101" حضور داشن، از این شوی رقابتی به خاطر مسائل مربوط به سلامتی‌اش کنارگیری کرد.

او مدتی است که از تاندونیت مزمن رنج میبرد و اخیرا به خاطر استرس شدیدش، دردش بیشتر شده بود. او همزمان با تمرین و اجرا، به درمان پرداخته بود اما ادامه برنامه برای او سخت شده است.

پس از یک مذاکره عمیق و طولانی، تصمیم گرفتیم که او این شو را ترک کند و او نمیتواند در این هفته در ‘M Countdown’ از Mnet شرکت کند.

او ما از طرفداران او کسانی که حمایتش می‌کردند و همچنین دیگر شرکت‌کنندگان مربیان عذر خواهی میکنیم.

ما حمایت لازم را برای کمک به چوی بیون چان برای استراحت کافی و تمرکز بر درمان برای بهبود سلامتش، ارائه می کنیم.

بار دیگر، از همه برای این خبر تاسف آور پوزش می طلبیم. سپاسگزاریم.

📍سپس چوی بیونگ چان پس از ترک “Produce X 101" نامه ای به طرفداران نوشته است:

سلام، Choi Byung Chan هستم.

اول از همه، می خوام به خاطر این خبر ناگوار ازتون عذرخواهی کنم.

من میخواستم از طریق این شو، ماهیت شادی را نشان بدم، اما نتونستم این کار را انجام بدم. متاسفم که نتونستم حمایت و علاقه تون رو جبران کنم.

من به شدت آرزو داشتم تا پایان تسلیم نشم، برای همین هر حرفی الان برام سخته. با این حال، امیدوارم بدانید که بعد از مذاکرات طولانی، این تصمیم گرفته شد تا بتونم در شرایط سالمتری برگردم کنارتون.

من روی سلامتم تمرکز میکنم تا سلامت جسمی و روانیم، برای بازگشت به صحنه برای همه کسانی که از من حمایت می کنند، بهبود پیدا کنه.

سپاسگزارم.

لینک پست Choi Byung Chan در توییتر:
https://twitter.com/PlayM_Official/status/1149166441028939776?s=19