اعضای گروه exid خاطره انگیز لحظه شون رو طی این 8 سال فعالیتشون انتخاب کردند 😢

این گروه در 16 می ، مهمان برنامه ی رادیویی “Idol Radio” ، جایی که جدیدترین آهنگشون “Me & You” رو معرفی کردند و 8 سال گذشتشون رو به عنوان گروه به خاطر آوردند، بودند.💫

هه لین گفت :

" وقتی اولین بار “Me & You” رو گوش دادم ، با خودم فکر کردم که همه چیش خوبه ، اینطور آهنگا همیشه خوب عمل میکنن برای همین فکر کردم اینم حتما موفق میشه . "

جونگها گفت :

" ما وقتی یکمی خسته بودیم اولین اجرای موزیک شومون رو داشتیم ولی وقتی تشویق فن هامون رو شنیدم قدرت گرفتیم و ادامه دادیم "

هانی گفت :

" اعضا معمولا احساسات خودشون رو زیاد بروز نمیدن ، ولی برای این آلبوم همگی احساساتِ قلبیمون رو روش پیاده کردیم " و جونگها اضافه کرد :
" امیدوارم فن هامون فکر کنن این آلبومِ خودشونه . از اونجایی که فن هامون و ما یکی هستیم پس این آلبوم برای هممونه "

گروه EXID بعد راجع به خاطره انگیز لحظه شون طی این 8 سال همکاری با هم صحبت کردند ، هه لین گفت :

" من روزی رو یادمه که برای خوابگاهمون اسپیلت نصب کرده بودیم ، شبش هممون توی هال کنار هم خوابیدیم "

رپر این گروه LE این لحظه رو ، اولین سفر گروهیشون به جزیره ی ججو ، معرفی کرد و گفت :

" زمانی بود که زیاد پول در نمیاوردیم . برای هین فقط میتونستیم قمه ماهی و ماهی ماکرل گریل شده اونم با اجازه ی کمپانی و تقسیم بین خودمون ، بخریم ! " سولجی اضافه کرد :
" بعد از اینکه پروموشن هامون تموم شده ، برنامه داریم دوباره با هم به ججو سفر کنیم "