نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: سوران پس از به اشتراک گذاشتنِ داستان مبارزه اش با سرطانِ سینه، از حمایتِ طرفداران قدردانی کرد🌸

1. Top | #1
    کاربر حرفه ای

بازیگر و گروه محبوب
    allkpop & allkdrama
    تشکر کاربر تشکر کرده 
    26
    تشکر شده از کاربر تشکر شده 
    3,582
    تشکر در
    3,397 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حالت من : Relax

سوران پس از به اشتراک گذاشتنِ داستان مبارزه اش با سرطانِ سینه، از حمایتِ طرفداران قدردانی کرد🌸

سوران پس از به اشتراک گذاشتنِ داستان مبارزه اش با سرطانِ سینه، از حمایتِ طرفداران قدردانی کرد🌸

سوران از پیام های حمایتیِ زیادی که برای مبارزه اش با سرطانِ سینه بودن، سپاسگزاری کرد.🤩

روز ۱۸ آپریل این خواننده عکسی از خودش که لبخند درخشانی بر لب داشت، در اینستاگرام با این کپشن به اشتراک گذشت:

"افراد زیادی حمایت هاشون رو برای من فرستادن.. من واقعا سورپرایز شدم. ممنونم. سپاسگزارم که این فرصت رو برای اشتراک گذاشتنِ این داستان داشتم. و دارم از حمایتی که گرفتم، قدرت دریافت میکنم. فکر میکنم که شجاع تر شدم!! اگر بخوام صادق باشم، همیشه دوست داشتم که زندگیِ روراستی داشته باشم، پس فعلا دارم تمرین میکنم. حتی اگه هنوز نقص هایی در این زمینه داشته باشم، خوشحالم و افتخار میکنم که قدم به قدم دارم به سمت ساختِ زندگیم و موزیک جلو میرم".✨

اون ادامه داد: "من، فعلا [در رابطه با این اتفاق] در وضعیت فکریِ آرومی به سر میبرم. ولی این معرکه و تاثیرگزاره که اعترافِ من، دیگران رو هم شجاع و آروم کرده. (ممنونم از کسانی که داستان های شخصی و سختشون رو از طریقِ مسیج ها با من به اشتراک گذاشتن) من یه کم نگران بودم که شاید لزومی نداشته تا داستانم رو بروز بدم. امیدوارم که جهان از حمایت و آغوش های بیشتر پُر بشه، و من هم تبدیل به هنرمندی میشم که با روحیه ای مثبت به سمتِ جلو پیش میره و از سختی ها عبور میکنه."🦋

∞لینک پست اینستاگرام سوران:
    [instagram.com/p/BwZqX2_JWxs/]

پیش از این در روز ۱۶ آپریل در برنامه Video Star، سوران برای اولین بار به عُموم گفت که بخاطرِ سرطان سینه جراحی داشته. در طول این قسمت اون به صحبت هاش اضافه کرد: "من الان میتونم راجبش صحبت کنم چون دارم به خوبی مدیریتش میکنم و هیچ نگرانی ای در موردش وجود نداره."🍀

2. کاربر مقابل از allkpop عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

آسمان وانیلی (04-22-2019)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)