مانستااکس از رشد شون ، برنامه های شلوغشون و سرعتشون در یاد گیری رقص هاشون حرف زدن .🌱💧

مانستااکس افکارشون درمورد برنامه شلوغشون به اشتراک گذاشتند .🔥

در ۲۶ فوریه ، مانستااکس در برنامه ی ‌لی سو‌جی موزیک پلازا ، حضور داشتند .

در بین پخش برنامه رادیویی ، از اعضای مانستااکس سوال شد که ایا درمورد اینکه بیلبورد مقاله ای درمورد اشتیاق شون برای این این گروه رو منتشر کردن ، میدونن یا نه . که وونهو جواب داد : " من میدونم چون دوستام ، لینک مقاله رو برام به اشتراک گذاشتند . دوستام بهم گفتن که مانستااکس خیلی رشد کرده "♥️

مینهیوک هم گفت : " معمولا ، والدینم زودتر از من خبر ها رو میشنوند . اونها افتخار میکنند و بهم میگن که " پسرمون خیلی بزرگ شده " 👪

کیهیونم با خجالت اضافه کرد : "از اونجایی که به آمریکا رفتیم بیلبورد باید با علاقه به ما نظر بندازه " که باعث شد لی سوجی از رفتار متواضع شون متعجب شد .☺️

در حین صحبت درمورد رقص ، مانستااکس ، هیونگ وون رو به عنوان عضوی که سریعتر از همه رقص رو یاد میگیره انتخاب کردن و وقتی از رازش دراین مورد سوال شد هیونگ بدون تردید جواب داد : " با این استعداد به دنیا اومدم " و مینهیوک اضافه کرد : " اون سریع یاد میگیره ولی سریع هم یادش میره "😂

و‌ وقتی درمورد کسی که دیرتر از بقیه رقص رو یاد میگیره ، اعضا جواب دادن که همه مون مثل همیم ولی جوهان اعتراف کرد که : " فکر کنم من از همه کند ترم ، من تو حفظ کردن ضعیفم ، بخاطر همین توی به یاد داشتن حرکات جزئی بدنم ، کندم "
و کیهیون توضیح داد : " جوهان یکم در به یاد داشتن حرکت جزئی رقص ، کند عه "🐾

مانستااکس همینطور درمورد برنامه خوابشون حرف زدند ، لی سو‌جی به این که مانستااکس خیلی سرشون شلوغه اشاره کرد و ازشون درمورد میانگین ساعت خواب مانستااکس در روز سوال کرد . 🎯

و مینهیوک جواب داد : " حین پرموت ، ما دوساعت میخوابیم . و خیلی وقت ها هست که اصلا نمیخوابیم ولی امروز زیاد خوابیدیم فکر میکنم که نزدیک ۴ ساعت خوابیدیم "👾

و لی سو‌جی نگرانی شو درمورد سلامتی شون نشون داد ولی هیونگوون اطمینان کامل داد بهش و گفت : " بخاطر همینه که ما خیلی خوب میخونیم . ما با نیرویی که از غذاهامون پرموت میکنیم "💪🏻

و مینهیوک درمورد روش اروم کننده ش برای ارتباط با طرفدارها حرف زد . لی سو‌جی هم به وقتی که طرفداری از مینهیوک خواست تا سایز دست هاشو با مینهیوک مقایسه کنه اشاره کرد . این طرفدار از مینهیوک پرسید که : " این خیلی سوال کلیشه ای عه ؟ " و مینهیوک جواب داد : " ولی این اولین بار که من انجام میدم " . 🤚🏻
مینهیوک در این مورد توضیح داد : " من موقعیت رو خیلی رومانتیکش‌ نکردم ولی به طرفدار گفتم که قبلا با من این کارو انجام نداده . "

و لی سوجی با گفتن : " وقتی فهمید که دستهای طرفدار خیلی کوچیکه ، مینهیوک هردوتا دست طرفدارا رو با ی دست گرفت . تو واقعا تو ی فن سرویس خوبی . " از مینهیوک تعریف کرد .

مانستااکس اخیرا با دومین آلبومشون Take 2 : We Are Here , در ۱۸ فوریه برگشتند .♥️🌱