تمين عضو فوق العاده و خاص شايني درباره كامبك سولوش و اهدافش به عنوان يك آرتيست صحبت كرد.💫

تمينِ فوق العاده بااستعداد الگوي خيلي از آيدل هاست.

تمين در سال ٢٠٠٨ به عنوان مكنه شايني دبيو كرد و در سال ٢٠١٤ اولين آلبوم سولوش به نام ‘ACE’ رو منتشر كرد. در سال ٢٠١٦ اولين فول آلبومش به نام ‘Press it’ منتشر شد و در سال ٢٠١٧ دومين فول آلبومش به نام ‘Move’ منتشر شد. آهنگ ‘Move’ تأثير شگرفي بر روي صنعت كي پاپ گذاشت و خيلي از آرتيست هاي تازه كارتر اون رو كاور كردند.

تمين اين دفعه با موسيقي غني تري برگشت. آهنگ فوق العاده جذاب ‘WANT’ با رقصي مسحور كننده و ووكالي بي نظير طرفدارا رو واقعا تحت تأثير قرار داد.
تمين گفت:

"من موقعي كه ‘Move’ رو منتشر كردم اونقدر با استقبال مواجه شدم كه تصميم گرفتم انتظارات طرفدارامو كامل برطرف كنم. وقتي آهنگمو آماده ميكردم خيلي مضطرب بودم ولي هيجان داشتم تا به طرفدارا نشونش بدم. فكر ميكنم ‘WANT’ ورژن بسط داده شده ‘Move’ هست، اگر ‘Move’ آرومتر بود اين دفعه موسيقيم احساساتم رو بيشتر در بر داره. كسايي كه يه كار توي چشم تر ازم ميخواستند بايد انتظاراتشون براورده شده باشه."

تمين يكي از بهترين رقصنده ها در صنعت كي پاپه و درباره طراحي رقصش گفت:

"من از قصد سخت نميرقصم. طراحي رقصش سخت نيست ولي كسايي كه هدفشون دنبال كردن طرز ارائه آهنگ به شيوه خودم هست ممكنه براشون سخت باشه. فكر ميكنم كار كردن روي بيشتر كردن ميزان ارتباطي كه مردم با رقصم حس ميكنند جزو اولويتام باشه. خوشبختانه بعضيا با ‘Move’ ارتباط برقرار كردند و اميدوارم براي ‘WANT’ هم همينطور باشه."

تمين همينطور رنگي رو انتخاب كرده تا معرف خودش و شخصيتش باشه. او در اين باره توضيح داد:

"من رنگ مشكي رو انتخاب كردم تا تواناييم رو براي جذب تمامي رنگ ها نشون بدم. رنگ سياه همه رنگ ها رو در بر داره و من ميخوام ژانر موسيقي اي كه روش كار ميكنم هم همين ويژگي رو داشته باشه. دلم نميخواد به ژانر خاصي محدود بشم و ميخوام چيزهاي مختلفي رو امتحان كنم."

تمين همينطور درباره اين صحبت كرد كه ميخواد با پروموشن هاي ‘WANT’ احساس شادي و موفقيت كنه. او گفت كه هدفش با خوشحالي فعاليت كردنه و ادامه داد:

"بزرگترين هدف من خوشحالي و كسب موفقيته. من از اجرا كردن روي استيج خوشحال ميشم و اميدوارم خيليا از ديدن من روي استيج خوشحال شوند. از آخرين باري كه طرفدارامو ملاقات كردم مدت زمان زيادي ميگذره، براي همين حس ميكنم قبل از اتمام فعاليت هام اون حس شادي و موفقيت رو حس خواهم كرد."

تمين از آرزوها و اهدافش براي آينده گفت:

"من دلم ميخواد هويت خودم رو ايجاد كنم. خيليا ممكنه فكر كنند من به خاطر دبيو كردن در سن كم خيلي دستاوردها داشتم ولي هنوز كار زيادي انجام ندادم. دلم ميخواد استايل هاي متفاوتي رو تجربه كنم و در ژانرهاي مختلف فعاليت كنم. هنوز خيلي چيزاست كه دلم ميخواد امتحانشون كنم. اين روزا آيدل هاي زيادي فعاليت ميكنند ولي سولو آرتيست هايي مثل من كم اند. بين اون همه آيدل زن فقط #Taeyeon عضو #GirlsGeneration و از بين آيدل هاي مرد فقط من اين حالت رو داريم. من دلم ميخواد به نوبه خودم آرتيست خاصي باشم و فكر ميكنم به عنوان يك آرتيست سولو دارم كار خودم رو درست انجام ميدم. آخرين هدفم اينه كه يه اجراكننده عالي باشم كه به خواننده بودن محدود نميشه."