مانستااکس درمورد هدایای دل گرم کننده شون به خانواده هاشون حرف زدند👪♥️

مانستااکس درمورد هدایایی که به خانواده هاشون دادند در مصاحبه اخیرشون حرف زدند .👪♥️

در ۱۸ فوریه ، مانستااکس دومین فول آلبومشون Take 2 : We Are Here با تایتل ترک Alligator رو منتشر کردند . بعد از دبیو در سال ۲۰۱۵ ، مانستااکس از سال ۲۰۱۸ شروع به دریافت حقوق کردند . اعضای مانستااکس جزییات بیشتری درمورد اینکه چطور حقوق ماهانه شونو برای خانواده هاشون خرج کردند گفتند . 💸

وونهو گفت : "مامانم به زودی به آپارتمانی در گانگام اثاث کشی میکنه . یه آپارتمان با رهن عالیه و من یکم زیاده روی کردم اما از اینکه تونستم براش خونه ای فراهم کنم خیلی شادم. یه جورایی بیشتر از اعضا و کمپانی و فن هام ممنونم. "🙏🏻

- وونهو از عبارت jeonse استفاده کرده که یک اصطلاح املاک و مستغلات منحصر به فرد در کره جنوبی است که به نحوه اجاره آپارتمان اشاره دارد. به جای پرداخت اجاره ماهیانه، در هر جایی از ۵۰ % تا ۸۰ درصد از ارزش اون خونه رو به صورت رهن دریافت میکنن -👀

مینهیوک هم گفت :" برادرم در تعطیلات سال نو ، مرخصی اومده بود و ما در سال نو لونار به خانواده مون ادای احترام کردیم و عیدی گرفتیم ولی من عیدی مو برگردوندم و پول بیشتری هم روش گذاشتم . " همچنین مینهیوک به اینکه به برادر کوچکترش یک آلبوم امضا شده از یک گروه دختر رو هدیه داده هم حرف زد .🤓

جوهان هم گفت : " برادر کوچکتر من ، در دبیرستان ارشد عه . و ما درحال حاضر مدل تبلیغاتی یونیفرم مدرسه ایم و من بهش یک یونیفرم جدید مدرسه هدیه دادم . اینکه برادرم یونیفرمی که ما تبلیغ شو میکنیم میپوشه باعث میشه حس افتخار کنم . "🙈

مانستااکس ، آلبوم و موزیک ویدیو تایتل ترک شون رو در ۱۸ فوریه منتشر کردند🐊🍎