اعضای مامامو راجع به رقص میله سولار، کسایی که دوست دارن باهاشون دوست شن و چیزهای دیگه صحبت کردن✨🥀

مامامو چهارم دسامبر در برنامه رادیوییِ Kim Shin Young's Hope Song at Noon حضور داشتند.

مجری کیم شین یونگ سولار رو برای رقص میله‌-َش در مراسم مِلون تشویق کرد‌. سولار گفت:
"من اولین بار رقص میله رو تو کنسرتمون انجام دادم. نمیخواستم طرفدارامون رو نا امید کنم برای همین کلی تمرین کردم." مونبیول در ادامه صحبت های سولار گفت "سولار اولین بار تو یه موزیک ویدیو رقص میله رفت و اونجا حدودا تو یک‌ ساعت رقص میله رو یاد گرفت."

هاسا، مکنه‌ گروه درباره آخرین آهنگ گروه Wind Flower گفت که از نظر روحی کار سختی بوده و گفت:
"آهنگ درباره جداییه، پس وقتی میخوام‌ خودم رو غرق آهنگ کنم برام سخته. حال من بسته به آهنگی که گوش میدم تغییر میکنه و این یکی از بقیه سخت تره. نمیتونم بگم باهاش گریه میکنم اما غرق احساسات جدا شدن میشم."🎼

وقتی ازشون پرسیده شد اخیرا با کسی دوست شدن یا نه سولار جواب منفی داد اما گفت دوست داره به بازیگر ها جونگ وو نزدیک بشه. اون گفت:
"ها جونگ وون رو برای اولین بار در مراسمی دیدم. بهشون سلام دادم و واسم مثل فیلم نگاه کردن بود. من خیلی خجالتیم ولی میخوام ببینمشون و باهاشون صحبت کنم."
هئین گفت اگه پسر بود تو گروه با هاسا قرار میذاشت.
"دوست دارم پارتنرم کسی باشه که بتونه با شخصیت من کنار بیاد. و میخوام اون شخص از من عاقل تر باشه تا بتونه راهنماییم کنه، پس هاسا رو انتخاب میکنم‌."

دخترا همینطور درباره گذروندن وقتشون در Hwazakaya، زادگاه هاسا صحبت کردند. هاسا گفت طولانی ترین زمانی که اونجا بودن چهار ساعت بوده، ولی مونبیول گفت بیشتر بوده.
هاسا با یاداوردی خاطراتش گفت:
"درسته. اون روز ما خیلی نوشیدنی خوردیم. اونقدر زیاد که دیگه فکر میکردم اونجوری نوشیدن مشکلی نداره."