اعضای گاتسون داستانی از قبل دبیوشون رو به اشتراک گذاشتند و از طرفدارا تشکر کردند.🌸✨

در 3 دسامبر, اعضای گاتسون وی لایوی مربوط به سومین آلبومشون Present : You & Me Edition برگزار کردند.

گروه به واسطه ى این کامبک با استقبال عالی طرفدارها مواجه شد به طوری که طی وی لایوشون 200 میلیون قلب دریافت کردند.

اعضا گفتند: " با این آلبوم امیدواریم که آگاسه ها هرگز فراموش نکنند که بهترین هدیه برای گاتسون هستند."

سپس اعضا خاطرات اولین باری رو که همدیگر رو دیدند مرور کردند. یونگجه گفت: " اولین روزی که من به خوابگاه رفتم بعد ازینکه کارآموز شدم, در رو باز کردم و بم بم کاملا برهنه بود😂. همون موقع همه چیز رو راجع به بم بم فهمیدم." بم بم در پاسخ گفت: " من اونروز داشتم شوخی میکردم ولی خیلی متعجب شدم که کسی هم هست که من هنوز نمیشناسمش."

یوگیوم گفت که از سن بم بم تعجب کرده بود:" من فکر کردم که از من بزرگ تره ولی وقتی فهمیدم هم سنیم خیلی تعجب کردم." بم بم هم گفت که فکر میکرده یوگیوم ازش بزرگ تره.

رستوران مورد علاقه ى جکسون در دوران کارآموزی کیمباب هون بوده. او گفت: " اونا 24 ساعته بازن. چون تمریناتمون ساعت 3 یا 4 صبح تموم میشد من اکثر اوقات میرفتم."

برای جینیانگ زمین بازی جاییه که کلی باهاش خاطره داره. اون گفت: " اون موقع ها من بستنی میگرفتم و با مارک میرفتیم اونجا."

به عنوان سخت ترین چیز قبل از دبیو براشون , اعضا نرمش کردن اول صبح رو انتخاب کردند. جکسون گفت که یک بار بخاطر اینکه مارک وقتی جکسون داشته کنار دیوار پاهاش رو باز میکرده هلش داده سرش داد زده. مارک گفت: " من فقط کاری رو کردم که مربیمون گفته بود."

سپس اعضا راجع به آهنگ جدیدشون صحبت کردند و گفتند: " کلا قرار بود این آهنگ توی یک آلبوم دیگه باشه چون راجع به خاطرات قبل از دبیومونه و توش کلی نشونه از آگاسه هاست." بم بم گفت نامه هایی که اخیرا مینوشتند اسپویلرهایی از آهنگ درشون بوده.

جکسون هم از طرفدارا تشکر کرد که حتی وقتی موهای کلمی داشت دوسش داشتند😂. اون گفت که این عشق حقیقیه. بم بم گفت که امیدواره پایان این سال به خوبی شروعش باشه و اونا دوست دارند که اجراهای خفنی داشته باشند. یونگجه هم گفت: " مرسی که مارو دوست دارید حتی با اینکه خوب نیستیم."❤️