کیم جونسو عضو گروه jyj و تاپ عضو bigbang امروز رسما وارد ارتش شدند 😔

امروز فن های بین المللی در کناره همدیگه جمع شده بودند تا کیم جونسو عضو گروه JYJ و تاپ عضو Big Bang را بدرقه کنند

9 فبریه جونسو و تاپ به مرکز اموزشی نونسان رسیدند حدود 100 فن بین المللی از صبح زود در مقابل درب کمپ ایستاده بودند تا این 2 نفر را بدرقه کنند در حالی که باقی فن ها از طریق سایت های اجتماعی 2 هنرمند را حمایت میکردند.

هر دو هنرمند قبلا اعلام کرده بودند که قصد دارند در سکوت خبری وارد کمپ ارتش بشند و اطلاعاتی در مورد محل کمپ را منتشر نکرده بودند. اما فن ها حمایت های خودشون را با گفتن "" منتظرت میمونم جونسو "" و "" همین حالا دلم برات تنگ شده تاپ "" نشون دادند.

کیم جونسو همچنین عکسی از مدل موی جدیدش را در اینستاگرامش قرار داد و نوشت : به خاطره 13 سال عشق تغییر ناپذیر و خاطرات فوق العادتون ممنونم. احساس کردم که نتونستم به درستی ازتون خداحافظی کنم بنابراین پیغامی همراه با این عکس براتون میذارم . دفعه بعد که همدیگر را میبینیم بیاید لبخند بزنیم و شادباشیم .

تاپ هم در اینستاگرامش نوشت :میخوام در سکوت به سربازی برم.حتی اگر بدون گفتن کلمه ای وارد ارتش بشم امیدوارم شما درکم کنید .

هر دو هنرمند بعد از گذروندن 4 هفته دوره اموزشی در کمپ نونسان سربازیشون را به عنوان نیروی پلیس ادامه میدند.👮🏻

کیم جونسو به عنوان افسر پلیس در اداره پلیس Gyeonggi مستقر میشه در حالی که تاپ به عنوان یکی از اعضای گروه پلیس سئول به سربازیش ادامه میده.

هر2 در تاریخ 8 نوامبر 2018 سربازیشون تموم میشه

امیدواریم این مدت خیلی سریع بگذره و هر2 زود پیش فن هاشون برگردند🙏🏻💕