كاهي و پست شگفت انگيز اون بعداز حاملگي در اينستا گرام

⭕️اخيرا #kahi خواننده گروه دخترونه After School پستي رو بعداز حاملگيش در اينستا منتشر كرده.

كاهي و همسرش(كه مديرعامل شركت CEO هست) در ماه مارس سال گذشته ازدواج كردند، و اولين فرزند اونها در ماه اكتبر امسال بدنيا امد.

به تازگي پستي كه در اينستا منتشر كرده،نشون ميده يك شلوار جين تنگ به تن داره و زيرعكسش نوشته:

شلوار....مناسب

و نشون ميده كه در حال بازگشته و ازجمله كساني هست كه بعداز بارداري خودشون رو لاغر كردند.

اون در پست هاي قبلي خودش اطلاعاتي راجع به رژيم هاي تناسب اندام خودش داده بود.

"45روزه از زمان بدنيا امدن فرزندم ميگذره.من يك ماه هست كه تمرين در خونه رو شروع كردم و يك هفته ست كه پيلاتس (تمرين هايي كه روي پيشرفت انعطاف و قدرت در تمام اندام ها) شروع كردم.

قبل از بارداري به تنها چيزي كه فكر ميكردم از بدنم خوب مراقبت كنم،اما زماني كه در طول بارداري شروع كردم به تغيير كردن يكم ناراحت بودم،اما خوشبختانه بهبود من سريع بود و وضعيتم خوب بود بخاطر همين من تونستم سريعا ورزش رو شروع كنم و به اندام قبلي برگردم.

از زماني كه شير ميدم در هيچ چيز افراط نميكنم، و همچنين براي درمان لگن و شونه هام پرداختم،چون قبل از بارداري خيلي بزرگ تر شده.

زماني كه بتونم شلوارهاي قديممو بپوشم....

من به خوبي از رژيم غذايم مراقبت ميكنم و زماني چيزي ميخورم كه احساس كنم نياز دارم.

به هر حال ورزش بايد بخشي از زندگي روزانه ام بشه."