جدایی کیم جونگ کوک و سونگ جی هیو دو عضو دیگر برنامه رانینگ من

جونگ کوک و جی هیو هر دو عضو برنامه رانینگ من رسما خبر جدایی‌ خود از این برنامه را تائیدکردند

آژانس جی هیو منتشر کرد که به خاطر مشغله کاری زیاد و تمرکز بیشتر او بر بازیگری جی هیو تصمیم به ترک این برنامه گرفته است
ولی هنوز زمان دقیقی برای آن مشخص نشده است و در این مورد هنوز تصمیم گیری نشده است

آژانس جونگ کوک هم خبر جدایی او از این برنامه را منتشر کرد و آنها نیز زمان مشخص برای این جدایی اعلام نکرده اند اما بعضی از خبرها
حاکی از آن است که احتمال دارد برنامه بعدی آخرین حضور او در این برنامه باشد

بعد از خبر شوکه کننده جدایی گری در ماه اکتبر بعد از بیش از 6 سال حضور او در این برنامه حالآ جی هیو و جونگ کوک
دو عضو دیگر هم این برنامه را ترک خواهند کرد این دو از زمان حضورشون در این برنامه از طرف مردم کره و بسیاری از مردم کشورهای دیگر عشق زیادی دریافت کرده اند

جدایی کیم جونگ کوک و سونگ جی هیو دو عضو دیگر برنامه رانینگ من

جه سوک و سوک جین و هاه و کانگ سو بعد از این جدایی ها عضوها ثابت این برنامه خواهند بود
و احتمال پیوستن کانگ هو دونگ به این برنامه هم وجود دارد

هو دونگ و جه سوک تا به حال چندین کار مشترک باهم داشته اند که یکی از شاخص ترین و جالب ترین آنها برنامه X Man است که از
شبکه SBS پخش میشد و بسیار مورد استقبال قرار گرفته بود در زمان پخش آن و زوج خیلی عالی در اون برنامه بودن
و به همین خاطر مردم کره بآ شنیدن این اخبار بیشتر از اینکه از خبر جدایی دو عصر رانینگ من واکنش نشان بدهند از اضافه شدن
هو دونگ به این برنامه استقبال کرده اند و مورد توجهشان قرار گرفته است

گویا به دلیل کم شدن استقبال بنده ها از این برنامه عوامل و شبکه تصمیم به ایجاد تنوع در آن کرده است و در سال 2017 رانینگ من فصل دو تولید و منتشر خواهد شد