صفحه 1 از 1011 12311511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍20207 موضوع

انجمن: اخبار و عکس کره ای

در این قسمت از انجمن سایت می تونید جدیدترین اخبار و عکس کره ای (بازیگران و خوانندگان و گروه های کی پاپر) رو پیدا کنید و در موردشون به بحث و تبادل نظر بپردازید.

1. موضوع مهم شود مهم: AJAX Update Enabled ✿˙·٠•●♥ خبرها و عکس های جدید کوتاهه کی پاپ Kpop ™♥●•٠·˙✿

آغاز شده توسط ramox, 06-05-2015 02:48 AM
    230 صفحه ها
    1 2 3 ... 230
    000, 12, 2, 30, 572, 7, =, ai, ™♥●•٠·˙✿, ✿˙·٠•●♥, couple, da, dating, entertainment, generation’s, girls’, grand, http, hyori, images, infinite, jyp, kpop, make, mi, min, music, news, return, scene, taeyang, tiffany, فیلم, فکر, قرار, لوهان, من, مین, ما, ماه, محبوبیت, مدت, مشترک, مطبوعاتی, چین, نیکی, چیزی, نزدیک, همچنین, هیورین, ها, هالیوود, های, هاست, هتل, هستند, و, وی, یک, یعنی, کمپانی, کنفرانس, که, کوتاهه, کی, کرد, گفت, گفتن, گرفت, پاپ, آن, اواسط, این, اینفینیت, ایالات متحده, اخبار جدید کی پاپ kpop, است, اضافه, به, بهم, باهم, بازیگر, برمیگرده, برابر, بزرگ, بعد, تمام, تیفانی, تیانگ, تایید, تحت, جدید, حال, حتی, حرفی, خبر و عکس کره ای, خبرها, دلیل, دیوار, دیگه, در, درباره, زده, شگفت, شب, شده, شروع, طول, طرفدار, عکس
    • پاسخ: 1,839
    • نمایش ها: 68,437
    07-03-2019, 10:14 AM برو به آخرین پست
  1. AJAX Update Enabled جدا شدن one از کمپانی yg!

آغاز شده توسط RaMina, امروز 12:02 AM
    goodbye, money, reveals, show, summer, فیلم, فیلم جدید, فکر, من, منتشر, میدم, مردم, نیست،, نام, کمپانی, کنم, که, کار, کرد, کردم, گفت, گونه, پس, آهنگ, آخرین, اما, امسال, انجام, این, ادامه, از, به نام, با, برای, بعد, تمرکز, تنهایی, تولید, جدید, حضور, خود, خبر, در, روند, روی, روش, را, راه, ساده, شدن
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 16
    امروز, 12:02 AM برو به آخرین پست

صفحه 1 از 1011 12311511015011001 ... آخرینآخرین

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد